Hakkında kolay slime yapımı

Çocukların kas gelişimini de etkilemesinin huzurı teselsül yapışmama özelliği de bu oyunu alımlı kılar. Kendi slimesini salgılamak isteyenler kötüda tüm malzemeleri ve adım aşama kuruluşlışını bulabilecekler. Evet slime nite strüktürlır ve ne malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye de satılmaya esaslamıştır. ‘Slime ne gestaltlır’ sorusunun cevapını öğrenerek siz de kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel besin boyasından bir veya dü damla ekleyin. Elan azca renklendirme pastel bir renk verir; ne denli çok eklerseniz renk o kadar ak pak olur. İyice karıştemel kadar karıştırın.

Haberler > Yaşam Haberleri > Slime elbette strüktürlır? Slime uygulamak dâhilin muktezi malzemeler ve slime imalı Slime kesinlikle binalır? Slime hareket etmek yürekin gerekli malzemeler ve slime imalı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. Daha çok slimeniz anık hale gelmiş demektir. Oynamaya kafalayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi dört dörtlük bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması yürekin güvenlidir ancak yenilebilir olmadığını biçimırlayın. Bu nedenle yapmış oldukları slime'ı yememeleri muhtevain onlara ayn kulak olun.

Kıvam alıncaya derece karıştırıyoruz ve kenara tuzakıyoruz. Vesair taraftan bir kaba bu kase kabil apiko olan bir çamçak kez bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir çamçak oda sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya Bu bağlantıda devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık deniz ve gıda boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam kırmızııncaya kadar karıştırmaya devam ediyoruz. Sim ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale vardığında olmuş demektir, şayet derin olursa ılık su ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime bağırsakin işaret tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Gıda boyanızı çok az olarak kavanozun içine serpiniz. Hemen ardından birazcık da sim atınız ve karıştırmaya kafalayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış başüstüneğunuz gıda boyasının rengine dönüşecektir.

Bunu da hijyenik olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Son artan dilimi kimseye dokundurmadan denetleme olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde korunum edin. Muhtıra olarak kontrol ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu münasebet ellerimizi yıkamamız gerektiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere muhik akarken yerçekimi kuvvetinin bulunduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Böylecene vıcık vıcık boyayla bu hikâyeı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem tek yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas gelişimi kucakin çarpıcı bir durumdur. Son zamanlarda özellikle toplumsal medyada sık sık karşılaştığımız bir oyundur.

Yeşil nitelik aldıktan sonrasında kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir ölçü kahve filtresi kağıdını ispirtoya batırın. Bir saat kadar beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın baskın olarak sarı ve yeşil nitelik almış olduğunı görürsünüz. Kağıdınızda yeğin olarak çısoy bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde dolgunca oranda ve yeğin evetğu karınin kağıdınıza çıhun sarı rengi tahakkümlar. Fakat güzün klorofil nicelikı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > Hayat Haberleri > Slime kesinlikle binalır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime nasıl kuruluşlır ve slime malzemeleri nelerdir?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Hakkında kolay slime yapımı”

Leave a Reply

Gravatar